• Zbiórki publiczne po nowemu

    Zgłoś lub rozlicz zbiórkę!

  • Karta Dużej Rodziny

    Złóż wniosek lub zostań partnerem!


Konkurs - Fundusze Unijne
Ruszył Ogólnopolski Konkurs Grantowy Programu "Równać Szanse 2014" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 21 Styczeń 2014 16:06

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza "Ogólnopolski Konkurs Grantowy" w ramach Programu "Równać Szanse 2014" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem konkursu jest wsparcie projektów organizacji pozarządowych, których celem ma być ma być rozwój umiejętności społecznych młodych ludzi przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.

 
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprezentowała aktualny harmonogram konkursów planowanych na 2014 rok. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 30 Grudzień 2013 20:21

Zaplanowane są konkursy z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (Fundusz Pożyczkowy Wspierania Innowacji oraz wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu b2b), Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (konkursy dotyczące wyboru usługodawców do świadczenia usług doradczo-szkoleniowych dla MSP nt. finansowania zwrotnego, wyboru usługodawców do świadczenia systemowych usług doradczo-szkoleniowych dla MSP - z zakresu wynikającego z badania potrzeb MSP oraz dotyczących usługodawców do świadczenia usług doradczych dla MSP i osób rozpoczynających działalność gospodarczą z zakresu szeroko rozumianego rozwoju firmy) oraz z programów: Erasmus dla młodych przedsiębiorców, Bon na innowacje, Duży Bon i Wsparcie na wdrożenie CSR.

 
Konkurs Funduszu Organizacji Pozarządowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 05 Kwiecień 2011 22:48

Podczas konferencji inauguracyjnej działalność Grantu Blokowego, ustanowionego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, otworzony został pierwszy konkurs w Funduszu dla Organizacji Pozarządowych (na projekty duże), który trwa od 31 marca do 31 maja 2011 r.

 
Konkurs "Świetlica – Dzieci – Praca" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 15 Marzec 2011 18:43


Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w otwartym konkursie ofert w ramach Programu „Świetlica – Dzieci – Praca” na rzecz wsparcia dziecka i rodziny w gminie.
 
II nabór do Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 01 Luty 2011 17:12

Wnioski do II naboru Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego można składać do 31 marca 2011. Program polega na dofinansowaniu wkładu krajowego do wybranych projektów kulturalnych, realizowanych ze środków europejskich przez instytucje i organizacje.

 
« PoczątekPoprzednia123456789NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Galeria

 

Bannery

 
 
 
 
 
 
 
 
LOKALNE MEDIA
 
 
 
 
 
 

 



.

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Strona jest własnością Urzędu Miasta Bartoszyce. Próba włamania rejestruje numer IP. Stworzone dzięki Joomla!. Designed by Lonex web host, web space. Valid XHTML and CSS.

stat4u