• Zbiórki publiczne po nowemu

    Zgłoś lub rozlicz zbiórkę!

  • Karta Dużej Rodziny

    Złóż wniosek lub zostań partnerem!


Konkurs - Fundusze Unijne
Ruszył Ogólnopolski Konkurs Grantowy Programu "Równać Szanse 2014" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 21 Styczeń 2014 16:06

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza "Ogólnopolski Konkurs Grantowy" w ramach Programu "Równać Szanse 2014" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem konkursu jest wsparcie projektów organizacji pozarządowych, których celem ma być ma być rozwój umiejętności społecznych młodych ludzi przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.

 
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprezentowała aktualny harmonogram konkursów planowanych na 2014 rok. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 30 Grudzień 2013 20:21

Zaplanowane są konkursy z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (Fundusz Pożyczkowy Wspierania Innowacji oraz wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu b2b), Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (konkursy dotyczące wyboru usługodawców do świadczenia usług doradczo-szkoleniowych dla MSP nt. finansowania zwrotnego, wyboru usługodawców do świadczenia systemowych usług doradczo-szkoleniowych dla MSP - z zakresu wynikającego z badania potrzeb MSP oraz dotyczących usługodawców do świadczenia usług doradczych dla MSP i osób rozpoczynających działalność gospodarczą z zakresu szeroko rozumianego rozwoju firmy) oraz z programów: Erasmus dla młodych przedsiębiorców, Bon na innowacje, Duży Bon i Wsparcie na wdrożenie CSR.

 
Konkurs Funduszu Organizacji Pozarządowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 05 Kwiecień 2011 22:48

Podczas konferencji inauguracyjnej działalność Grantu Blokowego, ustanowionego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, otworzony został pierwszy konkurs w Funduszu dla Organizacji Pozarządowych (na projekty duże), który trwa od 31 marca do 31 maja 2011 r.

 
Konkurs "Świetlica – Dzieci – Praca" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 15 Marzec 2011 18:43


Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w otwartym konkursie ofert w ramach Programu „Świetlica – Dzieci – Praca” na rzecz wsparcia dziecka i rodziny w gminie.
 
II nabór do Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 01 Luty 2011 17:12

Wnioski do II naboru Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego można składać do 31 marca 2011. Program polega na dofinansowaniu wkładu krajowego do wybranych projektów kulturalnych, realizowanych ze środków europejskich przez instytucje i organizacje.

 
« PoczątekPoprzednia123456789NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 9

Galeria

 

Bannery

 
 
 
 
 
 
 
 
LOKALNE MEDIA
 
 
 
 
 
 

 .

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Strona jest własnością Urzędu Miasta Bartoszyce. Próba włamania rejestruje numer IP. Stworzone dzięki Joomla!. Designed by Lonex web host, web space. Valid XHTML and CSS.

stat4u